Aktualności

Wydarzenia, nowe punkty sprzedaży w kraju oraz butiki na świecie, sponsoring.

 • EPOS Quevre D'art 3435 Verso - DNA marki

  Kluczową filozofią oraz aspiracją dla EPOSa zawsze była produkacja unikatowych szwajcarskich zegarków mechanicznych. Podejście to podkreślono wysokiej jakości dekoracją i wykończeniem na każdym etapie produkcji. Zegarek "Verso" jest logiczną konsekwencją ewolucji marki. Do tej pory pięknie ozdobione mechanizmy były widoczne tylko przez tylną stronę zegarka. Dlatego projektanci EPOS zdecydowali się wprowadzić na rynek zegarek wyjątkowy, w którym funkcje mechaniczne są widoczne bezpośrednio na nadgarstku właściciela.

 • EPOS partnerem Mercure Fashion Gentlemen's Evening

  Marka EPOS była partnerem wydarzenia Mercure Fashion Gentlemen's Evening w hotelu Mercure w Warszawie. Największym zainteresowaniem gości cieszył się model 3431 z kolekcji Originale. Dbałością o detale zachwycał limitowany do 100 sztuk model 3433 Drift Masters

 • Bogusław Linda ambasadorem marki EPOS w Polsce

   

  Szwajcarski producent zegarków Epos zaprosił do współpracy wybitną postać kina, teatru, reżysera oraz wykładowcę i współzałożyciela Warszawskiej Szkoły Filmowej, pana Bogusława Lindę.

 • EPOS Oeuvre d'art 3429 zegarekim roku w kategorii "szkieleton" magazynu Watch Magazine.

  EPOS 3429 z tytułem zegarka roku 2015 w kategorii "szkielet" przyznawanej przez magazyn "Watch Magazine". Zwycięzcy w pozostałych kategoriach to Officine Panerai Radiomir, Piaget, Maurice Lacroix, Cartier , Roger Dubuis. Gratulujemy!

 • Drift Masters 2015 za nami

  W dniach 18-19.10.2015 ma toruńskiej Motoarenie odbyły się finałowe rundy Drift Masters Gp 2015

   

 • EPOS oficjalnym chronometrażystą zawodów Legacy Pollo Cup 2015

  Już po raz drugi EPOS został partnerem prestiżowych zawodów Legacy Pollo Cup 2015

 • Fabien Rohrer ambasadorem marki EPOS

  Fabien Rohrer szwajcarski snowboardzista, mistrz świata w halfpipie z San Candino, czwarty na olimpiadzie w Nagano. Obecnie znajmuje się ekstremalnymi formami snowboardingu.

   

 • V i VI runda Drift Masters GP za nami

  Za nami niezwykle widowiskowe zawody na stadionie Wisły Płock. Po raz pierwszy w Polsce w nocy i po raz pierwszy na stadionie piłkarskim.

  Specjalnie na tą okoliczność został wylany asfalt.

 • Drift Masters GP I i II runda Tor Jastrząb

  Nawet 1000 koni mechanicznych, brawurowa jazda, nadzwyczajne emocje i 5 000 kibiców przyciągnęła I i II runda Drift Masters GP. Zawody można było śledzić również na nSport+.

Script logo   StudioStrona.pl