fbpx
wtorek, 22 czerwiec 2021 18:30

Agnieszka Grochowska w kampanii zegarka EPOS

Agnieszka Grochowska w kampanii zegarka EPOS

a
Laureatka Złotego Lwa, jedna z najwybitniejszych polskich aktorek Agnieszka Grochowska w kampanii dla marki zegarków Epos by Izabela Łapińska.
 
Piękna i stylowa Agnieszka Grochowska promuje projekt szwajcarskiej marki zegarków Epos w kooperacji z polską projektantką Izabelą Łapińską. 
"Zaproszenie do zaprojektowania zegarka Epos potraktowałam jak wyjątkowo ekscytujące wyzwanie.
Tu moda spotkała się z elegancją i szwajcarską precyzją wykonania”- mówi projektantka Izabela Łapińska.
 
„Zawsze podziwialiśmy prace i pomysły Izabeli. Wszystko co wychodzi spod jej ręki wykonane jest z niezwykłą pasją i zaangażowaniem.
Klientki Izabeli to świadome, wyjątkowe kobiety, ceniące sobie jakość i finezję. Dlatego szwajcarska marka Epos, która hołduje tradycji idealnie wpisuje się w projekt, a także potrzeby i oczekiwania Klientek” – mówi Paweł Sobota, właściciel dystrybucji marki Epos na Polskę. 
 
W wyniku współpracy powstał zegarek, który jest połączeniem elegancji, siły i wdzięku.
Precyzyjnie wykonana koperta zegarka ze stali szlachetnej odznacza się ponadczasowym stylem i wysoką wytrzymałością.
Klasyka jest jednak tylko oprawą dla spektakularnego i intrygującego designu. Masa perłowa z której stworzona została tarcza, nadaje zegarkowi lekkości i dostarcza wyjątkowych refleksów, które odzwierciedlają kobiecą wyrafinowaną naturę.
Diamenty w niej osadzone poza blaskiem luksusu, dodają szlachetności oraz eteryczności.
Czerwona róża, od wieków kojarzona z boginią miłości.
 
Ta doskonale przemyślana kreacja posiada sekundnik w postaci gałązki róży.
Jest to unikatowe zastosowanie naturalnego piękna w tak misternym detalu. To wdzięczny ukłon w stronę magii kobiecości.
 
 
 
Oprócz urokliwego wyglądu, posiada cechy potrzebne na co dzień. Szafirowe szkło jest odporne na zarysowania, wodoszczelność 5 ATM chroni ten niezwykły przedmiot przed wilgocią.
Pozwala to na komfortowe uzupełnienie każdej stylizacji, w różnych warunkach. Fascynujące ruchy wahnika prestiżowego mechanizmu ETA 2892 A2 mogą być obserwowane dzięki przeszklonemu deklowi. Zegarek dostępny jest tylko w limitowanej serii 100 numerowanych egzemplarzy. Zdecydowanie jest to dzieło dla wyjątkowych, magicznych i niepowtarzalnych kobiet.
 
Ref. 4390.152.20.98.96

Cena detaliczna 7900 PLN. 

Zegarek można nabyć w atelier Izabeli Łapińskiej w Warszawie oraz w wybranych salonach zegarmistrzowskich: https://www.epos.info.pl/sklepy-epos