Ambasadorzy

 • Bogusław Linda

  Bogusław Linda - wybitny  polski aktor, reżyser, scenarzysta teatralny i filmowy oraz pedagog.
  Urodził się w 1952 roku w Toruniu. Jest absolwentem PWST  w Krakowie. Studia ukończył w 1975. Na początku kariery aktorskiej występował w Starym Teatrze w Krakowie. W latach późniejszych  był zaangażowany we wrocławskim Teatrze Polskim, a także w warszawskich teatrach: Studio oraz Współczesnym. W latach 1977-1981 prowadził zajęcia we wrocławskiej filii PWST w Krakowie.

 • Mauro Peter

  Szwajcarski śpiewak operowy, 29-letni tenor o międzynarodowej sławie. Występuje w Opéra de Bastille w Paryżu, Teatro alla Scala w Mediolanie oraz The Wigmore Hall w Londynie. Ponadto występował na festiwalach i koncertach w Salzburgu, Berlinie, Tokyo, Wiedniu, czy Monachium.

 • Gosia Rdest

  Gosia Rdest, urodzona w 1993 roku polska zawodniczka w sportach motorowych. Mistrzyni Polski w kartingu, uczestniczka wyscigów Formula 4, Volkswagen Castrol Cup, Audi TT Cup.

 • Josef Skarka

  Josef Skarka - czeski śpiewak operowy.  Artysta Teatru Narodowego w Pradze. Występuje gościnnie na scenach operowych na całym świecie.

 • Fabien Rohrer

  Fabien Roher - pionier snowboardingu w Szwajcarii, free-stylowy mistrz świata, olimpijczyk  oraz zwycięzca słynnych zawodów Nippon Open w Japonii.

   

Script logo   StudioStrona.pl