EPOS

 • O firmie

  Historia marki EPOS to ludzie, rozbudzane pasją marzenia i wiara, że człowiek może tworzyć rzeczy niezwykłe i ponadczasowe. Ta szlachetna i niezmienna od dziesięcioleci idea firmy skupia wokół siebie świetnych inżynierów, pionierów techniki oraz prawdziwych artystów w zegarmistrzowskim rzemiośle.

 • Dlaczego EPOS?

  EPOS - od samego początku jest niezależną firmą rodzinną, niezrzeszoną w żadnej grupie kapitałowej. Dzięki temu każdy powstający zegarek traktowany jest z należytą starannością, z ogromną dbałością o szczegóły. Jest jedna z niewielu firm szwajcarskich w swoim przedziale cenowym, gdzie wciąż hołduje się tradycyjnemu zegarmistrzostwu z dużym nakładem pracy ręcznej.

 • Valjoux 7750 przygotowany w Eposie

  Artistry in watchmaking

  Informacje na temat produkcji i filozofii marki. Marka szwajcarskich zegarków EPOS jest symbolem najlepszych zegarmistrzowskich tradycji słynnego na całym świecie regionu Vallée de Joux.

 • Przełomowe produkty

  np. EPOS Ref. 3340- 8 Days - zegarek z ośmiodniową rezerwą chodu nagrodzony prestiżową nagrodą Goldene Unruh... i kilkanaście innych

 • Epos w Polsce

  Lista ambasadorów marki Epos cały czas rośnie...
  Szwajcarski producent zegarków Epos zaprosił do współpracy wybitną postać kina, teatru, reżysera oraz wykładowcę i współzałożyciela Warszawskiej Szkoły Filmowej, pana Bogusława Lindę.

 • Epos na świecie

  Epos partnerem wyborów menedżera roku w Malezji "CEO of the year" piąty rok z rzędu...
  Epos został oficjalnym "time keeperem" prestiżowych zawodów golfowych Maybak Malaysian Open 2014...
  Epos  oficjalnym chronometrażystą zawodów Legacy Pollo Cup 2015...

Script logo   StudioStrona.pl