fbpx
OEUVRE D'ART
Każda kolekcja to kilka, kilkanaście różnych wzorów. Zapraszamy!

Ref. 3439 Classic

Wersja modelu 3439 z tarczą faz księżyca umieszczoną na godzinie 6, dopełniona nocnym niebem w centralnej części tarczy to propozycja dla fanów preferujących klasyczny design. Znakomity mechanizm i autorskie rozwiązania techniczne powodują gwarantują znakomitą jakość przy sporym nakładzie pracy ręcznej.

WIĘCEJ

Ref. 3439 V-Style

Połączenie designu dwóch bestselerów 3435 Verso 2 oraz 3439 North Star zaowocowało unikatowym produktem z emaliowaną tarczą i zaawansowaną komplikacją faz księżyca i kalendarza.
Znakomite połączenie awangardy i klasyki. Małe białe kropki rozłożone na tarczy reprezentują gwiazdozbiór

WIĘCEJ

Ref. 3439 North Star

Uderzający projekt tarczy. Gwiazda Północna, duży Księżyc oraz wypełnione SuperLumiNovą punkty reprezentujące gwiazdozbiór, harmonijne uzupełniają granatową tarczę. Zegarek napędza Luksusowy mechanizm rozbudowany o autorski projekt.

WIĘCEJ

Ref. 3440 Big Moon

Kontynuacja bestselleru 3391 Blue Sky. Tym razem zegarek wyposażony jest w prestiżowy mechanizm ETA 2892 A2 rozbudowany o manufakturową komplikację kalendarza oraz faz księżyca. Doskonała superluminova zapewnia atrakcyjny widok w ciemności. Propozycja dla koneserów chcących podkreślić swoją wyjątkową osobowość.

WIĘCEJ

Ref. 3435 Verso 2

Limitowany zegarek o niezwykłej jakości wykonania z mechanizmem ręcznie nakręcanym to prawdziwa gratka dla koneserów. Pięknie zdobiony mechanizm, wysoka wodoszczelność to tylko niektóre z zalet tego czasomierza.

WIĘCEJ

Ref. 3435 Verso 1

Elegancki zegarek 3402 z mechanizmem automatycznym to propozycja dla osób poszukujących zegarka uniwersalnego o dużej średnicy. Pięknie dekorowany mechanizm widoczny jest przez przeszklony dekiel. Wysoka wodoszczelność.

WIĘCEJ

Ref. 3429 Limited Edition

Misternie zaprojektowana koperta powoduje, że zegarek spełnia 3 funkcje. Można nosić go na ręce, ale dzięki wyciąganej wewnętrznej kopercie można go stosować jako zegarek kieszonkowy. Do zegarka dołączona jest odpowiednia stalowa dewizka. Specjalna odchylana nóżka pozwala na postawienie czasomierza na biurku.

WIĘCEJ

Ref. 3373 Répétition

Elegancki zegarek 3402 z mechanizmem automatycznym to propozycja dla osób poszukujących zegarka uniwersalnego o dużej średnicy. Pięknie dekorowany mechanizm widoczny jest przez przeszklony dekiel, a wysoka wodoszczelność .

WIĘCEJ