OEUVRE D'ART
Każda kolekcja to kilka, kilkanaście różnych wzorów. Zapraszamy!

Ref. 3439 North Star

Uderzający projekt tarczy. Gwiazda Północna, duży Księżyc oraz wypełnione SuperLumiNovą punkty reprezentujące gwiazdozbiór, harmonijne uzupełniają granatową tarczę. Zegarek napędza Luksusowy mechanizm rozbudowany o autorski projekt.

WIĘCEJ

Ref. 3440 Big Moon

W grudniu 2020 na rynek trafił długo wyczekiwana trzecia edycja modelu EPOS LIMITED POLAND. Tym razem zegarek otrzymał mniejszy rozmiar oraz odważną lecz przepiękną stylistykę i został ograniczony limitacją jedyne 100 sztuk.

WIĘCEJ

Ref. 3435 Verso 2

Limitowany zegarek o niezwykłej jakości wykonania z mechanizmem ręcznie nakręcanym to prawdziwa gratka dla koneserów. Pięknie zdobiony mechanizm, wysoka wodoszczelność to tylko niektóre z zalet tego czasomierza.

WIĘCEJ

Ref. 3435 Verso 1

Elegancki zegarek 3402 z mechanizmem automatycznym to propozycja dla osób poszukujących zegarka uniwersalnego o dużej średnicy. Pięknie dekorowany mechanizm widoczny jest przez przeszklony dekiel. Wysoka wodoszczelność.

WIĘCEJ

Ref. 3429 Limited Edition

Misternie zaprojektowana koperta powoduje, że zegarek spełnia 3 funkcje. Można nosić go na ręce, ale dzięki wyciąganej wewnętrznej kopercie można go stosować jako zegarek kieszonkowy. Do zegarka dołączona jest odpowiednia stalowa dewizka. Specjalna odchylana nóżka pozwala na postawienie czasomierza na biurku.

WIĘCEJ

Ref. 3373 Répétition

Elegancki zegarek 3402 z mechanizmem automatycznym to propozycja dla osób poszukujących zegarka uniwersalnego o dużej średnicy. Pięknie dekorowany mechanizm widoczny jest przez przeszklony dekiel, a wysoka wodoszczelność .

WIĘCEJ