fbpx
ORIGINALE
Każda kolekcja to kilka, kilkanaście różnych wzorów. Zapraszamy!

Ref. 3500 SK LIMITED EDITION

Doskonały prezencja, nowoczesny design, wysoka wodoszczelność to cechy tego sportowego zegarka.
Automatyczny mechanizm, wieloelementowy bezel i szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną podnoszą jego walory użytkowe.

WIĘCEJ

Ref. 3437

Wypukłe szkło szafirowe oraz niewielki rant koperty okalającej automatyczny mechanizm podkreślają vintage'owy charakter tego czasomierza. Pięknie ozdobiony mechanizm widoczny przez przeszklony dekiel nadaje poczucia luksusu. Subtelnie umieszczona superluminova zapewnia widoczność w ciemności

WIĘCEJ

Ref. 3437 SK

Wypukłe szkło szafirowe oraz niewielki rant koperty okalającej automatyczny mechanizm podkreślają vintage'owy charakter tego czasomierza. Pięknie ozdobiony mechanizm widoczny dzięki niepełnej tarczy podnosi doznania estetyczne. Subtelnie umieszczona superluminova zapewnia widoczność w ciemności

WIĘCEJ

Ref. 3427

Klasyczny zegarek z mechanizmem automatycznym to doskonała propozycja dla miłośników klasyki w zegarmistrzostwie. Kunsztownie przygotowana koperta jest naprzemiennie szczotkowa i polerowana czym podkreśla najwyższą jakość wykonania. Estetyczna, wypukła tarcza skryta jest pod sferycznym szkłem szafirowym z antyrefleksem zapewnia doskonałą czytelność. 5 ATM wodoszczelności.

WIĘCEJ

Ref. 3420

Rewelacyjny zegarek o grubości jedynie 7,7 mm to jeden z najcieńszych zegarków automatycznych na rynku. Doskonale mieści się również pod mankiet koszuli zapinanej na spinki. Dzieła dopełnia luksusowy mechanizm o doskonałych parametrach ETA 2892 A2.

WIĘCEJ

Ref. 3408

Super cienka koperta o grubości 5,9 mm z cebulkową koronką i szkłem szafirowym z powłoką antyrefleksyjną oraz pięknie zdobiony mechanizm, widoczny przez przeszklony dekiel to najważniejsze cechy wizualne tego czasomierza. Minimalistyczna tarcza i zgrabne indeksy dodają szyku. Doskonały wybór do garnituru.

WIĘCEJ