Ref. 3402
Pięknie dekorowany mechanizm widoczny jest przez przeszklony dekiel,
a wysoka wodoszczelność zapewnia możliwość bezpiecznego kontaktu z wodą.
DUŻA ŚREDNICA
STYL CASUALOWY
Elegancki zegarek z mechanizmem automatycznym to propozycja dla osób poszukujących zegarka uniwersalnego o dużej średnicy. Pięknie dekorowany mechanizm widoczny jest przez przeszklony dekiel, a wysoka wodoszczelność zapewnia możliwość bezpiecznego kontaktu z wodą.
Zegarek oprócz daty posiada również dzień tygodnia.
Stal i PVD
Szeroki wybór.
3402 jest dostępnny w wielu wersjach kolorystycznych na paskach i bransoletach. Mamy możliwość wyboru zegarka w stali, a także pokrytego powłoką PVD w kolorze żółtego złota. Dodatkowo zegarek może być na skórzanym pasku lub bransolecie. Tarcza może być srebrna, czarna, antracytowa lub niebieska.
DBAŁOŚĆ
O SZCZEGÓŁY
W polerowanej lunecie zostało osadzone odporne na zarysowania szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksową. Koperta posiada powierzchnie szczotkowane i polerowane podkreślając wysoką jakość wykonania.
Komfort obsługi zapewnia wygodna, świetnie wkomponowana w projekt koronka.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Mechanizm automatyczny ETA 2834-2 składany i dekorowany w Eposie. Wskaźnik daty i dnia tygodnia. Koperta ze stali szlachetnej. Szkiełko szafirowe z antyrefleksem. Rezerwa chodu 38 h. Przeźroczysty dekiel zakręcany na śrubki. Wodoszczelność 10 ATM. Średnica koperty: 43 mm.
Wskazówki oraz indeksy wypełnione superluminową. Koperta dostępna w również w złotym PVD. Grubość 11,1 mm.