fbpx
REF. 3501
Jedna z bardziej udanych, przeznaczonych do wszechstronnego użytku linii zegarków
produkowanych przez markę Epos.
NOWOCZESNY DESIGN
Passion 3501 PODĄŻAJĄC ZA PASJĄ
Typowy EDC dla każdego, kto ceni wysoką jakość wykonania z pięknym designem w przystępnej cenie. Model 3501 ma średnicę 41 mm i dzięki temu pasuje doskonale na mniejsze nadgarstki oraz każdemu, kto nie lubi dużych zegarków.
EPOS oferuję szeroką gammę modeli na paskach i bransoletach, w różnych wersjach kolorystycznych. Poza oczywistymi wersjami z jasną i czarną tarczą, są również propozycje niebieskie i zielone.
Szlif słoneczny
Koperty oraz bransolety mogą być stalowe, pokryte powłoką PVD w kolorze złotym, oraz wersje stalowo złote.
Wszystkie modele posiadają na tarczach szlif słoneczny. Srebrne i czarne mają jednolity kolor. Zielone i niebieskie to gradient, ciemniejszy na zewnątrz i jaśniejszy w środku.
ODPORNE NA ZARYSOWANIA SZKŁO
WYSOKA JAKOŚĆ
Tarcza posiadają wyraziste, nakładane, prostokątne indeksy wypełnione substancja świecącą. Podobnie wskazówki: minutowa i godzinowa. Okienko datownika znajduje się na godzinie „3”.
W polerowanej lunecie zostało osadzone odporne na zarysowania szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksową. Koperta posiada powierzchnie szczotkowane i polerowane. Jakość wykończenia stoi na najwyższym poziomie.
PIĘKNIE ZDOBIONY
Koronka jest bardzo wygodna i świetnie wpisuje się w całość projektu. Dekiel zegarka jest zakręcany i transparentny, dzięki czemu możemy podziwiać pracujący w zegarku automat ETA 2824-2 pięknie zdobiony i precyzyjnie złożony przez Eposa.
Mechanizm ma naciąg automatyczny z możliwością dokręcania manualnego, stop sekundą i rezerwą chodu 38 godzin. Wodoszczelność zegarka wynosi 10 ATM, dzięki czemu można go bez obawy używać podczas pływania.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Mechanizm automatyczny ETA 2824-2 składany i dekorowany w Eposie.
Koperta ze stali szlachetnej.
Szkiełko szafirowe z antyrefleksem wewnętrznym.
Szkiełko w deklu.
Wodoszczelność 10 ATM.
Wskazówki oraz indeksy wypełnione superluminową.
Średnica koperty: 41 mm.
Grubość 10,1 mm.
Koperta dostępna w różowym lub żółtym PVD (bi-color).
Rezerwa chodu 38 h.
Pasek skórzany z zapięciem motylkowym lub stalowa bransoleta.