fbpx
Ref. 3501 LIMITED POLAND
EPOS Passion 3501 to długo wyczekiwany model. Kontynuacja bestsellerów
EPOS 3402 POLAND 1 i EPOS 3402 POLAND 2.
LIMITOWANA EDYCJA
DLA FANÓW MARKI W POLSCE
Trzecia edycja limitowanego zegarka przygotowana specjalnie na polski rynek. Wspólną cechą wszystkich trzech jest datownik, którego dni tygodnia są opisane w języku polskim. Pierwsza i druga edycja miały średnicę koperty wynoszącą 43 mm.
Obecna jest mniejsza i ma 41 mm. Czasomierz prezentuje prostą formę w perfekcyjnym wykonaniu. Koperta ma szczotkowane boki oraz "uszy", za wyjątkiem ich zewnętrznej, górnej części, gdzie polerowana jest na wysoki połysk.
Dbałość o szczegóły
Polerowane są również wewnętrzne części koperty między uszami oraz luneta zegarka. Jest ona dosyć wąska i schodzi pod ostrym kątem w stronę koperty, dzięki temu jest mniej podatna na codzienne przypadkowe zarysowania.
W lunecie zostało osadzone odporne na zarysowania szkło szafirowe wyposażone w wewnętrzną powłokę antyrefleksową. Odczytywanie wskazań w pełnym słońcu to czysta przyjemność. Tarcza zegarka posiada szlif słoneczny w granatowym gradiencie. Na tarczę zostały nałożone prostokątne stalowe i polerowane indeksy, które zostały wypełnione substancją fluorescencyjną BGW9.
POLSKI
KALENDARZ
Na godzinie „12” znajduje się okno w którym możemy odczytać aktualny dzień tygodnia, oczywiście w języku polskim.
W okno dnia tygodnia, jak i okno daty, znajdujące się na godzinie „3” zostały wprawione srebrne ramki.
SKÓRZANY PASEK
Zegarek został wyposażony w skórzany pasek z bezpiecznym zapięciem motylkowym lub stalową bransoletę. Gdy odwrócimy zegarek naszym oczom ukaże się szczotkowana spodnia część koperty oraz szczotkowany transparentny dekiel przez który możemy podziwiać mechanizm automatyczny ETA 2834-2 składany i zdobiony przez Eposa.
Na wahniku znajduje się logo marki Epos, numer zegarka w limitacji oraz informacja czego limitacja dotyczy. Dla fanów pięknego, świecącego wręcz moletowania należy sięgnąć wzrokiem głębiej, na zewnętrzną część płyty głównej mechanizmu. Dodatkowo osłona naciągu automatycznego oraz widoczne płyty posiadają
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Referencja 3501.142.90.96.25 na pasku skórzanym 3501.142.90.96.30 na stalowej bransolecie.
Mechanizm automatyczny ETA 2834-2 składany i dekorowany w Eposie.
Koperta ze stali szlachetnej.
Szkiełko szafirowe z antyrefleksem wewnętrznym.
Szkiełko w deklu.
Wodoszczelność 10 ATM.
Wskazówki oraz indeksy wypełnione superluminową.
Średnica koperty: 41 mm.
Grubość 10,1 mm.
Rezerwa chodu 38 h.
Limitacja 100 sztuk
Pasek skórzany z zapięciem motylkowym lub stalowa bransoleta.
Cena detaliczna 5800 PLN na pasku i 6300 PLN na bransolecie.