fbpx
Ref. 3439 North Star
Koperta, wyposażona w szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną
dostępna jest w wersji ze stali nierdzewnej lub różowego PVD.
PODĄŻAJ
ZA GWIAZDĄ PÓŁNOCY
Podczas nowiu tarcza każdego zegarka ze wskaźnikiem faz księżyca staje się mniej atrakcyjna, jakby smutna. Dla projektantów w manufakturze EPOS stało się oczywiste, że nie tylko fazy księżyca, ale i najjaśniejsza gwiazda w gwiazdozbiorze Ursa Minor powinna znajdować się w centrum uwagi.
EPOS 3439 North Star” pracuje na własnym module Epos Big Moon na bazie wysokiej jakości, w pełni zdobionego mechanizmu automatycznego ETA 2892 A2, który jest widoczny przez przezroczysty dekiel.
Specjalne funkcje
Ten zegarek posiada specjalne funkcje, takie jak asymetrycznie umieszczone wskazania dnia tygodnia i miesiąca, wskaźnik daty i bardzo duże wskazanie faz księżyca.
Koperta wyposażona w szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną dostępna jest w wersji ze stali nierdzewnej lub różowego PVD. Czasomierz ma wodoodporność 5 ATM, uniwersalną średnicę 41,7 milimetra i grubość zaledwie 10,7 milimetra. Do wyboru pozostaje pasek skórzany z zapięciem motylkowym lub stalowa bransoleta. Małe białe kropki rozłożone na tarczy reprezentują gwiazdozbiór, a świecąca Gwiazda Północna jest wyraźnie oznaczona.
Niebieska "gwieździsta tarcza" zapewnia niezwykłe doznania estetyczne.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Mechanizm z naciągiem automatycznym EPOS BM, bazowy SW 300.
Manufakturowa komplikacja EPOSa BIG MOON z kalendarzem i fazami księżyca.
Koperta ze stali szlachetnej, opcjonalnie w różowym PVD.
Szkiełko szafirowe.
Indeksy oraz księżyc wypełniony SuperLumiNovą.
Dekiel szklany.
Wodoszczelność 5 ATM.
Pasek skórzany.
Średnica koperty: 41,7 mm.
Grubość 10,7 mm.
Dostępny także na granatowym lub brązowym pasku