fbpx
czwartek, 16 kwiecień 2015 21:27

EPOS Drift Masters GP

Wykonane z niezwykłą precyzją, ręcznie składane zegarki EPOS są synonimem piękna,niezwykłego kunsztu i finezji zegarmistrzowskiej. Tworzone na bazie wysokiej jakościmechanizmów, z wyjątkową dbałością o szczegóły, urzekają nie tylko stroną techniczną, aleprzede wszystkim estetyką i elegancją wykonania.Marka EPOS od wielu lat związana jest ze sportem. Firma sponsoruje międzynarodoweimprezy sportowe i na wielu z nich jednocześnie pełni funkcję timekeepera. W Polsce w tejroli wystąpi po raz pierwszy na finałach Drift Masters Grand Prix - największej profesjonalnejligi driftingu w Polsce. EPOS, jako oficjalny sponsor i chronometrażysta zawodów, zadba oprecyzyjny pomiar czasu na wszystkich turniejach, w których rywalizować będą najlepsikierowcy w tej dyscyplinie.- Jesteśmy bardzo dumni z podjęcia współpracy z marką EPOS w sezonie 2015.

To dowód nato, że turniej Drift Masters Grand Prix i sam drifting jako dyscyplina motosportu cieszy sięogromnym zainteresowaniem i zdobywa z roku na rok coraz większą popularność wśródkibiców - mówi dyrektor zawodów Tomasz Chwastek. - Wspólnie z naszym Partnerem,zależy nam szczególnie na dotarciu do młodych ludzi. Chcemy wśród nich, przy okazjizawodów, promować ideę bezpiecznej jazdy. Drifting to w końcu doskonalenie się wkierowaniu samochodem w sposób odpowiedzialny i precyzyjny.Drif jest jednym z najbardziej efektownych, widowiskowych i najprężniej rozwijających sięsportów motorowych na świecie.

Definicja tej dyscypliny wymyka się standardom. Jeden zczołowych zawodników ligi driftingu naturę tego sportu określił w jednym zdaniu:„Wszystko, co chciałabyś zrobić z samochodem a jednocześnie nie powinieneś…” Trudno olepszy opis istoty driftingu. Sportu, w którym tak wielkie znaczenie odgrywają precyzja,technika, niezawodność maszyny i… odrobina finezji. Wymienione cechy sprawiają, żemistrzowie tej dyscypliny wykraczają poza utarte schematy, a sztukę panowania nadsamochodem doprowadzają do perfekcji. I to właśnie te wartości, łączone z driftingiemspowodowały, że marka EPOS tak chętnie zaangażowała się w sponsoring imprezy. Precyzja iniezawodność w każdej minucie. To w końcu cechy, jakie klienci najbardziej cenią wzegarkach EPOS.Gdzie będzie można obejrzeć to efektowne widowisko motorowe? W ramach tegorocznejedycji Drift Masters Grand Prix 2015 odbędzie się łącznie sześć dwudniowych rund, którerozegrane zostaną na sześciu arenach.

Turnieje odbędą się w Radomiu (Tor Jastrząb),Poznaniu (Tor Poznań), Płocku (Stadion Wisły), Wałbrzychu (Galeria Victoria) oraz Poznaniu(INEA Stadion). Najlepsi kierowcy driftingowi wyłonieni z tych zawodów, spotkają się wWielkim Finale, który odbędzie się w październiku na Motoarenie w Toruniu.Marka Epos zaprasza wszystkich fanów motoryzacji, mocnych wrażeń i mistrzowskiej jazdydo obejrzenia tych niecodziennych zmagań.

Szczegółowe informacje na temat Drift Masters Grand Prix dostępne są http://www.driftmasters.gp

Harmonogram zawodów:
01-03.05.2015 – Radom
30-31.05.2015 – Poznań
19-21.06.2015 – Płock
15-16.08.2015 – Wałbrzych
04-06.09.2015 - Poznań
Finał:10-11.10.2015 - Toruń
Zdjęcia z 5 i 6 rundy w Płocku