fbpx
PASSION
Każda kolekcja to kilka, kilkanaście różnych wzorów. Zapraszamy!

Ref. 3501

Elegancki zegarek 3501 z mechanizmem automatycznym to kontynuacja popularnego, uniwersalnego modelu 3401. Nowoczesny design, optymalny rozmiar i wysoka wodoszczelność to podstawowe zalety tego czasomierza.

WIĘCEJ

Ref. 3501 LIMITED POLAND

W grudniu 2020 na rynek trafił długo wyczekiwana trzecia edycja modelu EPOS LIMITED POLAND. Tym razem zegarek otrzymał mniejszy rozmiar oraz odważną lecz przepiękną stylistykę i został ograniczony limitacją jedyne 100 sztuk.

WIĘCEJ

Ref. 3434 OH LE

Limitowany zegarek o niezwykłej jakości wykonania z mechanizmem ręcznie nakręcanym to prawdziwa gratka dla koneserów. Pięknie zdobiony mechanizm, wysoka wodoszczelność to tylko niektóre z zalet tego czasomierza.

WIĘCEJ

Ref. 3402

Elegancki zegarek 3402 z mechanizmem automatycznym to propozycja dla osób poszukujących zegarka uniwersalnego o dużej średnicy. Pięknie dekorowany mechanizm widoczny jest przez przeszklony dekiel. Wysoka wodoszczelność.

WIĘCEJ

Ref. 3401

Elegancki zegarek 3402 z mechanizmem automatycznym to propozycja dla osób poszukujących zegarka uniwersalnego o dużej średnicy. Pięknie dekorowany mechanizm widoczny jest przez przeszklony dekiel, a wysoka wodoszczelność .

WIĘCEJ